شركت آرين پلى یورتان ( سهامى خاص ) در سال 1387 و با هدف توليد سيستم هاى پلى یورتان تأسيس گرديد . اين شركت در مدت زمان كوتاهی به جايگاه قابل ملاحظه اى در بازار داخلى دست يافته است. اين امر نتیجه پشتکار و فعالیت متخصصین با تجربه در این مجموعه می باشد. يكى از ارزشهاى عمده ى شركت توجه آن به نياز هاى خاص مشتريان بوده كه سبب برآورده شدن انتظارات آنان در بالاترين سطح شده است.

در حال حاضر اين شركت توانايى تأمين و تولید سالانه 10,000 تن از انواع پلى یورتان سخت قابل استفاده در صنايع يخچال سازى و ساختمانى و همچنين 5,000 تن از انواع پلی یورتان فوم هاى قالبى نرم و نیمه سخت قابل استفاده در صنايع خودرو سازى و مبلمان را دارد.

عملكرد اصلى شركت بر اساس توليد سيستم هاى پلى اورتان با كاربرد هاى چند منظوره و منطبق بر نيازهاى يكايك مشتريان و بازار ، پايه گذارى گرديده است.

هدف شركت اين است كه همگام با رقابت در عرصه ى تجارى بتواند در زمينه ى توليد و خدمات دهى به مشتريان عمل کند وفراتر از انتظار مشتریان نيازهایشان را تامین نماید.

جهت دستيابى به اهداف ذكر شده ، شركت آرين پلى اورتان خود را متعهد مى داند تا با سرمايه گذارى در زمينه هاى علمى ، فنى ، تحقيقات ,توسعه و نيز با رعايت اصول ایمنی,بهداشت صنعتی و زیست محيطى ، آرمان هاى خود را تحقق بخشد.

رویکرد ما پيشرفت و بهبود مستمر است.

keyboard_arrow_up