شرکت آرین پلى یورتان ( سهامى خاص ) در سال 1387 و با هدف تولید سیستم هاى پلى یورتان تأسیس گردید . این شرکت در مدت زمان کوتاهی به جایگاه قابل ملاحظه اى در بازار داخلى دست یافته است. این امر نتیجه پشتکار و فعالیت متخصصین با تجربه در این مجموعه می باشد. یکى از ارزشهاى عمده ى شرکت توجه آن به نیاز هاى خاص مشتریان بوده که سبب برآورده شدن انتظارات آنان در بالاترین سطح شده است.

در حال حاضر این شرکت توانایى تأمین و تولید سالانه 10,000 تن از انواع پلى یورتان سخت قابل استفاده در صنایع یخچال سازى و ساختمانى و همچنین 5,000 تن از انواع پلی یورتان فوم هاى قالبى نرم و نیمه سخت قابل استفاده در صنایع خودرو سازى و مبلمان را دارد.

عملکرد اصلى شرکت بر اساس تولید سیستم هاى پلى اورتان با کاربرد هاى چند منظوره و منطبق بر نیازهاى یکایک مشتریان و بازار ، پایه گذارى گردیده است.

هدف شرکت این است که همگام با رقابت در عرصه ى تجارى بتواند در زمینه ى تولید و خدمات دهى به مشتریان عمل کند وفراتر از انتظار مشتریان نیازهایشان را تامین نماید.

جهت دستیابى به اهداف ذکر شده ، شرکت آرین پلى اورتان خود را متعهد مى داند تا با سرمایه گذارى در زمینه هاى علمى ، فنى ، تحقیقات ,توسعه و نیز با رعایت اصول ایمنی,بهداشت صنعتی و زیست محیطى ، آرمان هاى خود را تحقق بخشد.

رویکرد ما پیشرفت و بهبود مستمر است.

keyboard_arrow_up